Postele

Třetinu našeho života strávíme v posteli. Kvalitní matrace vydrží pár let, luxusní postel z masivu však přečká desetiletí. Splňte si své sny o posteli, která je dokonalá v každém detailu a do níž se budete těšit. Navštivte prodejnu ve Velkých Popovicích, kde jsou pro vás každý den připraveny nové postele.

postel_donate_vlastni_vyroba_dle_vasich_kriterii_1 DONATE Postel Bend DONATE Bend Postel DONATE Room 48 Driftwood postel DONATE Driftwood New Orleans postel DONATE New Orleans Postel Sara DONATE Sara Postel McMurray s roštem - masiv dub, donate McMurray Postel z masivu San Savero s roštem - Donate  San Savero Postel Ely, masiv dub, s čelem - Donate Ely Postel Briged, masiv dub, Donate Briged Postel Waterford zhotovena z kůže, s roštem a čelem postele - Donate Waterford Postel Dina s Čelem, masiv dub, Donate Dina Postel Flinstone, masiv teak, Donate Flinstone Postel Modena z masivu - Donate Modena Postel Lavala ze starého dubu, Donate Lavala

Nábytek nejvyšší kvality

originalita a vysoká kvalita zpracování

Vlastní showroom

o velikosti 4000 m2. Navštivte nás

20 letá tradice

rodinná firma založená v roce 1997

Kontakt

Donate

K Sýpkám 355 (pro GPS: ulice K Rybníčku),
251 69 Velké Popovice
Dálnice D1 – Exit 15

Tel: 323 607 381
popovice@donate.cz

SHOWROOM Velké Popovice
4.000 m2 Inspirace

PO - NE: 10:00 - 18:30 hod.

Videoprohlídka

 

Máte jakýkoli dotaz k našemu zboží, zajímají vás detaily, které jste v popisu nenašli nebo chcete vědět cokoli jiného? Napište nám přes formulář, ozveme se vám co nejdříve zpět.

 *

 *

  

  

* Povinné položky