Postele

Třetinu našeho života strávíme v posteli. Kvalitní matrace vydrží pár let, luxusní postel z masivu však přečká desetiletí. Splňte si své sny o posteli, která je dokonalá v každém detailu a do níž se budete těšit. Navštivte prodejnu ve Velkých Popovicích, kde jsou pro vás každý den připraveny nové postele.

postel_donate_vlastni_vyroba_dle_vasich_kriterii_1 DONATE Textilní pohodlná postel Tesa s čelem - Donate Tesa Postel McMurray s roštem - masiv dub, donate McMurray Postel Elizabeth, masiv dub, donate Elizabeth Postel z masivu San Savero s roštem - Donate  San Savero Postel Briged, masiv dub, Donate Briged Postel Ely, masiv dub, s čelem - Donate Ely Postel Waterford zhotovena z kůže, s roštem a čelem postele - Donate Waterford postel Horizont, masiv dub - Donate Horizont Postel Dina s Čelem, masiv dub, Donate Dina Postel Jakara, masiv palisandr - Donate Jakara Postel Lemoris, masiv dub s čelem - Donate Lemoris Postel Bork, masiv dub, kůže - Donate Bork Postel Flinstone, masiv teak, Donate Flinstone Postel Lavala ze starého dubu, Donate Lavala Postel Modena z masivu - Donate Modena Čelo postele Minerva ze smrku masiv - Donate Minerva čelo postele Balma, starý smrk a textil - Donate Balma Čelo postele Cassiop, tetxilní - Donate Cassiop Čelo postele Istrago, textil a dub - Donate Istrago Čelo postele Biauzzo, tetxilní - Donate Biauzzo Čelo postele Ruda, dub a tetxil - Donate Ruda Čelo postele Slivia z dubu a tetxilu - Donate Slivia Čelo postele Coderno, dub, tetxil - Donate Coderno Čelo postele, masiv smrk, Pallano - Donate Pallano Čelo postele Greco, masiv smrk, Donate Greco

Nábytek nejvyšší kvality

originalita a vysoká kvalita zpracování

Vlastní showroom

o velikosti 4000 m2. Navštivte nás

20 letá tradice

rodinná firma založená v roce 1997

Kontakt

Donate

K Sýpkám 355 (pro GPS: ulice K Rybníčku),
251 69 Velké Popovice
Dálnice D1 – Exit 15

Tel: 323 607 381
popovice@donate.cz

SHOWROOM Velké Popovice
4.000 m2 Inspirace

PO - NE: 10:00 - 18:30 hod.

Videoprohlídka

 

Máte jakýkoli dotaz k našemu zboží, zajímají vás detaily, které jste v popisu nenašli nebo chcete vědět cokoli jiného? Napište nám přes formulář, ozveme se vám co nejdříve zpět.

 *

 *

  

  

* Povinné položky