Showroom

Vyobrazená nabídka v této kategorii SHOWROOM obsahuje aktuální zboží, které je k vidění u nás na prodejně a je k dostání ihned do vyprodání. Tuto nabídku aktualizujeme průběžně, bohužel nejsme schopni vyobrazit vše v této kategorii. Na naší prodejně je k vidění přes 15.000 druhů různých výrobků. Přijďte se osobně na produkty k nám na prodejnu podívat, rádi Vám vše ukážeme a vysvětlíme.

Postel - Alžběta Postel - Alžběta Jídelní židle DONATE Jídelní židle - Negara Komoda Captain Captain Knihovna - Sessa Knihovna - Sessa Nástěná knihovna - Holl Nástěná knihovna - Holl Sedací souprava - Capri Sedací souprava - Capri Jídelní stůl - Emilie Jídelní stůl - Emilie Křeslo s podnožkou - Lilije Křeslo s podnožkou - Lilije Komoda - Rose Komoda - Rose Sedací souprava - Malbec Sedací souprava - Malbec Jídelní židle - Blanka Jídelní židle - Blanka Knihovna - Elisia Knihovna - Elisia Komoda - Akim Komoda - Akim Jídelní stůl - Dorian Jídelní stůl - Dorian Jídelní stůl - Mansvet Jídelní stůl - Mansvet Křeslo - Maida Křeslo - Maida Křeslo - Poltrona Křeslo - Poltrona

Nábytek nejvyšší kvality

originalita a vysoká kvalita zpracování

Vlastní showroom

o velikosti 4000 m2. Navštivte nás

20 letá tradice

rodinná firma založená v roce 1997

Kontakt

Donate

K Sýpkám 355 (pro GPS: ulice K Rybníčku),
251 69 Velké Popovice
Dálnice D1 – Exit 15

Tel: 323 607 381
popovice@donate.cz

SHOWROOM Velké Popovice
4.000 m2 Inspirace

PO - NE: 10:00 - 18:30 hod.

Videoprohlídka

 

Máte jakýkoli dotaz k našemu zboží, zajímají vás detaily, které jste v popisu nenašli nebo chcete vědět cokoli jiného? Napište nám přes formulář, ozveme se vám co nejdříve zpět.

 *

 *

  

  

* Povinné položky